16 лютого завідувач кафедри біології та екології, доцент, к.п.н. Наталія КАЗАНІШЕНА та професор кафедри біології та екології, д.с.-.г.н. Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ, гарант проєктної групи ОПП “Екологія” другого (магітсерського) рівня вищої освіти, відвідали НПП “Подільські Товтри” та поспілкувались із із директором НПП Русланом ЯКУБАШЕМ.

Під час зустрічі мали нагоду обговорити ОПП “Екологія” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Проаналізували зміни, що відбулися в ОПП упродовж останніх років. Особливу увагу звернули на особливості ОПП, пов’язані із регіональним аспектом їх реалізації в умовах НПП “Подільські Товтри”. Проаналізували можливості подальших трансформацій освітніх програм та перрспективи подальшої співпраці НПП “Подільські Товтри” та кафедри біології та екології.

Щиро вдячні колегам із національного природного парку “Подільські Товтри” за підтримку наших освітніх програм та за констурктивні поради щодо подальшого їх розвитку.