Студенти кафедри Біології та екології природничо-економічного факультету 15.02.2024 р. відвідали Лабораторію по перевірці якості та безпеки харчових продуктів, що працює на території Центрального ринку у Кам’янці-Подільському.

Таку екскурсію традиційно проводить старший викладач кафедри Біології та екології Оксана Тютюнник в рамках освітніх компонентів Агроекологія, Моніторинг довкілля, Екотрофологія та Нормування антропогенного навантаження.

Із роботою установи юнаків і дівчат ознайомлювала завідувач лабораторії Коваль Віта Миколаївна, студенти дізналися про відбір проб для досліджень (молоко та кисломолочна продукція, овочі. яйця, м’ясо та субпродукти, риба) та методики проведення оцінки якості продуктів харчування, що реалізуються на території ринку.