16 лютого завідувач кафедри біології та екології, доцент, к.п.н. Наталія КАЗАНІШЕНА та професор кафедри біології та екології, д.с.-.г.н. Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ, член проєктної групи ОНП “Біологія”, мали нагоду поспілкуватись із директором НПП “Подільські Товтри” Русланом ЯКУБАШЕМ із приводу аналізу освітньо-наукової програми “Біологія” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Під час зустрічі обговорили проєкт ОНП “Біологія” в редакції 2024 року, проаналізували розвиток освітньо-наукової програми упродовж останніх років. Особливу увагу звернули на перспективи співпраці кафедри біології та екології та НПП “Подільські Товтри”.

Щиро вдячні колегам із національного природного парку “Подільські Товтри” за підтримку нашої освітньо-наукової програми та за констурктивні поради щодо подальшого її вдосконалення.