9 лютого 2023 р. відбувся круглий стіл для учасників освітнього процесу природничо-економічного факультету «Порядок врегулювання конфліктних ситуацій та його нормативне забезпечення у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка”.

Захід організувала і провела Мазур Наталія Анатоліївна, завідувач, професор кафедри економіки підприємства доктор економічних наук, професор, голова Комісії з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Учасниками круглого столу були викладачі і здобувачі вищої освіти (бакалаври, магістранти, аспіранти) факультету. Слухачі дізналися про законодавчу базу, основні документи, які є в університеті, роботу комісісії з АД. Наталія Анатоліївна доповнювала свою розповідь цікавими прикладами. В обговоренні проблем взяли участь усі зацікавлені слухачі.

Ми вдячні за актуальну тему і довірливу та доброзичливу атмосферу.