8.02. 22 р. відбулося засідання наукової ради університету. До її складу входить і професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська.

На раді розглядалися актуальні проблеми наукової діяльності ВНЗ: затвердження персонального складу Міжвідомчої ради з координації фундаментальних і прикладних досліджень в Україні; створення Офісу програми ЄС «Горизонт Європа» для підтримки українських науковців; проведення конкурсу на створення наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Також розглянули результати І туру конкурсу студентських наукових робіт і необхідності активізації діяльності науково-дослідних центрів, наукових шкіл та науково-дослідних лабораторій, можливості комерціалізації результатів їх діяльності, започаткування розроблення в їх межах наукових проєктів.