Викладачі кафедри біології та методики ї викладання завжди займались підготовкою юних талановитих школярів міста до конкурсу наукових робіт МАН. Цьогоріч керівниками наукових робіт МАНівців були доцент кафедри біології та методики її викладання, кандидат біологічних наук Микола МАТВЄЄВ та доцент кафедри біології та методики її викладання, кандидат біологічних наук Ольга ОПТАСЮК. Звичайно, наукові роботи, які готувались у співпраці із такими керівниками вибороли найкрщі місця.

Секція Зоологія:

1 місце – Смолінська Дана, Кам’янець-Подільський ліцей №7. Тема «Розподіл видів птахів змішаних зимових зграй у просторових кормопошукових нішах селітебної та дендропаркової зон м. Кам’янця-Подільського» (науковий керівник Микола МАТВЄЄВ).

2 місце – Яцишина Анастасія, Кам’янець-Подільський ліцей. Тема «Просторовий розподіл і характеристика поселень бобра європейського Castor fiber в умовах антропогенного середовища (на прикладі м. Кам’янця-Подільського)» (науковий керівник Микола МАТВЄЄВ).

Секція  Загальна біологія:

2 місце – Пшетаковський Назар, Кам’янець-Подільський ліцей № 14. Тема “Вплив лазерного випромінювання на схожість і проростання насіння звіробою звичайного (Hypericum perforatum L.)”  (науковий керівник Ольга ОПТАСЮК).

Секція Екологія:

1 місце – Мельник Іванна, Кам’янець-Подільський ліце. Тема «Підвищення продуктивності енергетичних рослин способом фотостимуляції насіння»  (науковий керівник Ольга ОПТАСЮК).

Вітаємо юних науковців та їхніх наукових керівників.

Подальших перемог!