10-12 січня 2023 року на базі Кам’янець-Подільського ліцею №17 проходив І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кам’янець-Подільського НТУ.

У складі журі конкурсу-захисту (відділення хімії та біології, екології та аграрних наук об’єднане) були науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики  її викладання: доцент, к.пед.н Наталія КАЗАНІШЕНА (голова журі) та старший викладач, к.б.н.  Наталія РУБАНОВСЬКА (член журі).

Конкурс проходив у декілька етапів:

10 січня 2023 року – заочне оцінювання дослідницьких проєктів (відбувається очно по відділеннях);

11 січня 2023 року – урочисте відкриття та постерний захист;

12 січня 2023 року – наукова конференція.

Роботи, представлені учасниками конкурсу виконані на різні теми. Обрати кращі роботи та визначити переможців було надзвичайно складно. Кожна робота достатньо цікава, містить результати наукового пошуку її автора та наукового керівника.

Щиро бажаємо учасникам та переможцям 1 етапу успіхів у подальшій науковій діяльності.

Нет описания фото.