28 січня 2023 р. у м. Хмельницькому відбувся ІІІ етап олімпіади з біології. Голова журі – д.б.н., професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська
Завдання для учасників були доступні і зрозумілі, але потрібно олімпійцям трохи подумати, пригадати і на практичному турі проявити навички роботи з мікроскопом і з виготовлення препаратів, упізнати об’єкти, які бачили влітку в природі. Якщо це все співпало – переможець! І це напружена праця вчителя та учня!
Вітаємо перможців – учнів та їх наставникі !!!
1 місце – 8 кл. Анастасія Матуз, ліцей № 7 (вчитель біології Мещишина Г.Г.);
2 місце – 8 кл. Дар’я Шахрай, ліцей І-ІІІ ст ” Славутинка” ( вчитель біології Дуда Ю. С.);
2 місце – 9 кл. Наталія Шиманська, ліцей № 7 ( вчитель біології Мещишина Г.Г.);
2 місце – 10 кл. Дана Смолінська, ліцей №7 (вчитель біології Мещишина Г.Г.);
3 місце – Владислав Мачківський, Кам’янець-Подільський ліцей (вчитель біології Новаковська В.С.);
3 місце -11 кл. Дар’я Синчишин (вчитель біології Новаковська В.С.).
Подальших перемог нашим учням! Наснаги нашим вчителям, які є нашими прекрасними друзями і навіть нашими випускниками!
Людмила Любінська