09 листопада 2022 р. відбулася зустріч керівника і членів проектної групи освітньо-наукової програми «Біологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 Біологія.

Презентувала ОНП керівник проєктної групи, док.біол.наук, професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська. В обговорені взяли участь представники роботодавців (Олександр Вікирчак, начальник науково-дослідного відділу НПП «Дністровський каньйон». Андрій Доманчук, директор НПП «Хотинський», Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся» і Марина Цибуля, провідний наук. сп. НПП (наша випускниця), Михайло Дребет, завідувач науково-дослідним відділом НПП «Подільські Товтри» (випускник університету) і Горбняк-Юліна Леся Тарасівна, канд. біол. наук., ст. н. сп. НПП (наша аспірантка 2011-2014 рр.), викладачі ЗВО (Андрій Бокотей, д.б.н., професор кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка), науковці різних наукових установ (Наталія Дзюбенко, канд. біол. наук., завідувач відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України (м.Львів); Олександр Боднарчук, канд. біол. наук., науковий співробітник відділу культурної флори Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України (м. Київ) (наш випускник), викладачі кафедри біології та методики її викладання, аспіранти. Наші колеги внесли декілька слушних пропозиції, зокрема, ввести дисципліну з ГІС технологій, дендрологію, а також запропонували внести деякі корективи у формулювання окремих пунктів ОП.

Ми вдячні всім учасникам обговорення ОНП, адже є над чим подумати і попрацювати.