16.11.2022 р. з метою профорієнтації викладачі К-ПНУ відвідали Кам’янця-Подільський ліцей №10 Кам’янця-Подільської міської ради Хмельницької області. Природничо-економічний факультет презентувала доктор біологічних наук професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська. Під час зустрічі з випускниками було охарактеризовано спеціальності факультету. Викадач розповіла цікавинки зі студентського життя, про майбутнє працевлаштування і переваги навчання у нашому ЗВО. Доповнював інформацію про значучість наших спеціальностей і директор школи. Ліцеїсти уважно і зацікавлено слухали, що вказує на їх цікавість до вибору майбутньої професії. Ми запросили усіх охочих на наш факультет і роздали інформаційні листи з даними про сайти факультету і кафедри, де можна більше дізнатися про освітні професійні програми і студентське життя.