09 листопада 2022 р. проведено обговорення освітньо-професійної програми «Біологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 Біологія. Презентував ОПП керівник проєктної групи, канд. біол. наук, доцент Микола Матвєєв). Обговорення проходило за участі запрошених стейкхолдерів (Олександр Вікирчак, начальник науково-дослідного відділу НПП «Дністровський каньйон», Андрій Доманчук, директор НПП «Хотинський», Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся» і Марина Цибуля, провідний наук. сп. НПП (наша випускниця), Михайло Дребет, завідувач науково-дослідним відділом НПП «Подільські Товтри» (випускник університету) і Горбняк-Юліна Леся Тарасівна, канд. біол. наук., ст. н. сп. НПП (наша аспірантка 2011-2014 рр.), викладачі ЗВО (Андрій Бокотей, д.б.н., професор кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка), науковці різних наукових установ (Наталія Дзюбенко, канд. біол. наук., завідувач відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України (м.Львів); Олександр Боднарчук, канд. біол. наук., науковий співробітник відділу культурної флори Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України (м. Київ) ( наш випускник). На зустрічі були присутні викладачі кафедри біології та методики її викладання і здобувачі вищої освіти.
Серед пропозицій стейкхолдерів було запропоновано проводити практики на базі різних установ для порівняння умов різних територій; вводити теми по наукових проєктах, грантах та новітніх технологіях, які використовуються в наукових установах.
Отже, спільна праця народжує нові ідеї, які можна впровадити в ОПП.