17 жовтня 2022 року завідувач кафедри біології та методики її викладання, к.п.н., доцент Наталія Казанішена та старший викладач кафедри Наталія Рубановська відвідали Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж. Було укладено договір про наукову та творчу співпрацю між КПМФК та КПНУ імені Івана Огієнка. В рамках дружньої зустрічі обговорили із заступником директора з навчальної роботи Тетяною Мошак можливості реалізації практичної складової ОПП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” магістерського рівня вищої освіти у КПМФК. Зокрема, погодили завдання та особливості оранізації виробничої педагогічної практики у закладах освіти магістрантів 2 року навчання, яка запланована на жовтень-листопад 2022 року.