19 жовтня 2022 р. відбулася Гостьова лекція провідного наукового співробітника відділу систематики і флористики судинних рослин Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного Національної академії наук України Шевери Мирослава Васильовича на тему: “Фітоінвазії, як одна із важливих проблем сучасності”.
Участь взяли бакалаври, магістранти, аспіранти та науково-педагогічна працівники природничо-економічного ф-ту, запрошені колеги та студенти з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Хорольського ботанічного саду, НПП «Подільські Товтри», Хмельницького національного університету. Слухали із захопленням та цікавістю, адже нечасто провідні вчені, які відомі в Україні та світі, читають нам лекції. По завершені лекції відбулася дружня розмова. М.В. Шевера понад 30 років співпрацює з нашими науковцями (консультує, проводить експедиції, публікує спільні праці), а також він був керівником кандидатської дисертації О.М. Оптасюк.
Щиро вдячні за цінну наукову інформацію.
Людмила Любінська, доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання