Вже стало традицією кафедри біології та методики її викладання знайомство першокурсників освітніх рівнів “бакалавр” та “магістр” з особливостями освітньо-професійних програ, за якими вони навчатимуться. Початок 2022-2023 н.р. не став винятком.

Знайомство студентів групи Biol1-B22 (бакалаврський рівень) денної форми навчання з ОПП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Географія)” здійснили завідувач кафедри біології та методики її викладання Наталія Казанішена, куратор групи Микола Матвєєв та гарант ОП Петро Плахтій.

Знайомство студентів групи Biol1-M22 (магістерський рівень) з ОПП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” здійснили гарант ОП Інна Григорчук, завідувач кафедри біології та методики її викладання Наталія Казанішена, куратор групи Ольга Оптасюк.

Студентів групи B1-M22 (магістерського рівня) ознайомили з ОПП “Біологія” гарант ОП Микола Матвєєв, завідувач кафедри біології та методики її викладання Наталія Казанішена, куратор групи Ольга Оптасюк.

Здобувачів вищої освіти познайомили з переліком дисциплін, які вони вивчатимуть, практиками, запланованими курсовими або кваліфікаційними роботами, тривалістю семестрів, сесій, практик тощо.

Особливу увагу приділили питанню вибору дисциплін вибіркової складової ОП, керівників та тем курсових та кваліфікаційних робіт, баз для проходження практик тощо.

Знайомство з ОП завершується традиційною участю усіх здобувачів в анкетуванні.