Аспірант Олександр Корсун взяв участь у конкурсі на вступ до Програми навчальних візитів українських студентів та докторантів Варшавського університету (27.04.2022-31.05.2022 рр.). Аспірант підготував і надіслав до участі в конкурсі заявку та план досліджень. Тема наукового дослідження, яка пропонується до вивчення під час перебування у Варшавському університеті: «Порівняльний аналіз біоекологічних загроз поширення видів роду Heracleum L. у флорах м. Кам’янець-Подільський (Україна) та м. Краків (Польща)». Науково-дослідною темою здобувача вищої освіти третього рівня освіти ( доктор філософії) є «Рід Heracleum L. у флорі середнього Придністров’я (біоморфологічні, еколого-географічні та популяційні особливості)». Науковий керівник: к.б.н., доцент Оптасюк О.М.