Упродовж травня 2022 року студенти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) освітніх рівнів “бакалавр” та “магістр” проходили виробничу педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти освіти. Бакалаври проходили її у 8-9 класах, а магістранти працювали із 10-11 класами. Під час практики усі студенти мали нагоду отримати новий досвід та випробувати на практиці знання та вміння, які здобували у процесі навчання в університеті.

Наші студенти успішно виконали усі завдання виробничої педагогічної практики, отримали позитивні відгуки керівників практики від закладів загальної середньої освіти.

Після завершення педагогічної практики та оформлення звітної документації відбувся захист практики. Усі студенти зуміли достойно представити результати своєї роботи та одержали позитивні оцінки.

Вітаємо наших майбутніх учителів біології із успішним завершенням ще одного етапу становлення достойних та кваліфікованих фахівців.