Любінська Людмила Григорівна: «Завершилася виробнича (науково-дослідна) практика студентів третього кусу спеціальності 091 Біологія! Для студентів були створені хороші умови для проходження практики адміністрацією та колективом національного природного парку “Подільські Товтри”. Керівник практики та науковці НПП Григорчук А.А., Дребет М.М., Одукалець І.О. розкрили секрети і можливості наукових досліджень. Наші студенти працювали і в польових умовах і в офісі, і записувалися з науковою інформацією на радіо, і побували на екскурсії в мінізоопарку та в “Музеї “Хліба” (Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання) (опрацьовували “Літописи природи НПП”, музейні колекції, гербарії… Як сказали практиканки: ” Хотілося, щоб така практика була тривалішою”. Ми вдячні працівникам НПП за чудову співпрацю».