11 березня 2021 року знову відбулася зустріч з вчителями!

Кам’янецька освітня громада запросила викладачів кафедри біології та методики її викладання до співпраці. Сьогодні першу лекцію прочитала д.б. н. , професор Л.Г. Любінська.

Тема : “Сучасна система рослин”. Міжнародна наукова спільнота за останні 30 років спричинила значні зміни системи живих організмів. APG система сформована на базі молекулярної біології та генетики. Українські науковці також співпрацюють з науковцями Європи, США, Канади і працюють над новою системою. Зокрема, чл.- кор. , д.б.н. Л.С. Мосякін (Інститут ботаніки НАН України, наш ун-т має угоду про співпрацю), також працює у цьому напрямку. Л.Г. Любінська присвятила лекцію новій системі та проблемам її впровадження у шкільну та університетську освіту.