9 березня 2021 року на кафедрі біології та методики її викладання відбувся захист педагогічної практики магістрантів 1 курсу групи Biol1-M20. Захист проходив під головуванням старшого викладача кафедри біології та методики її викладання, кандидата біологічних наук Рубановської Наталії Василівни.

Особливістю цієї педагогічної практики було те, що працювати довелось у 10-11 класах. Це дорослі школярі, майже ровесники наших юних педагогів. Не зважаючи на це, усі завдання, які ставились перед практикантами на початку практики, успішно виконані. Усі залікові уроки проведено та позитивно оцінено керівниками.

За період практики магістранти стали ще доросліші, впевненіші та цілеспрямованіші. Вони з легкістю та впевненістю відповідали на будь-які запитання, які ставили члени комісії.

Тепер наші магістранти та викладачі кафедри біології та методики її викладання абсолютно впевнено можуть сказати, що до професійної педагогічної діяльності наші молоді педагоги готові!