4 березня 2021 року відбулося засідання наукової ради університету, в якому взяла участь доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Любінська Людмила Григорівна.

Проректор з наукової роботи, д-р фіз.-мат. наук І.М. Конет проінформував членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи у галузі науки

Керівник відділу міжнародних зв’язків Т.В. Сторчова повідомила про стан та завдання щодо розвитку в університеті міжнародної грантової діяльності наукового спрямування

У доповіді згадано природничо-економічний факультет. Зокрема, про вже діючий проєкт економістів та проєкти, які запропоновані екологами і біологами.

Заступники декана з наукової роботи та інформатизації провели аналіз стану наукової діяльності факультету іноземної філології, факультету фізичної культури, педагогічного факультету.