21.03.2024 р. викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти, спільно із НПП “Подільські Товтри”,  взяли участь у науковому семінарі “Збережемо ліс”, присвяченому Міжнародному дню лісів. Семінар організовано на базі смт Стара Ушиця. Семінар проводився у змішаному форматі, тому до нього мали змогу долучитись і здобувачі вищої освіти. На початку засідання свою роботу в гуртках презентували юні природодослідники – агітбригада Староушицького ліцею. Із доповідями виступили диектор НПП “Подільські Товтри” Руслан ЯКУБАШ, доцент кафедри Максим КОЗАК (“Досвід та перспективи формування екологічної свідомості учнів у позашкільних закладах освіти на прикладі шкільних лісництв”), професор кафедри Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ та здобувачка вищої освіти Світлана ОСТРОВСЬКА (“Сучасні методичні аспекти оцінювання лісових генетичних ресурсів” ) та ін. учасники семінару.