12–13 березня кафедра біології та екології взяла участь у щорічній Звітній конференції викладачів, докторантів та аспірантів за результатами НДР у 2023 р.  В межах роботи підсекції «Біології та екології» учасники представили доповіді на таку тематику: екологічні аспекти сталого розвитку Поділля; перспектива розвитку біопалива та його вплив на довкілля України; «ніжна енергія» для сталого розвитку; методичні аспекти вивчення навчальних дисциплін біології, біотехнології, основ здоров’я тощо.  Члени кафедри доповідали про основні аспекти своїх наукових напрацювань. Поділились ідеями щодо подальшого розитку наукових досліджень в межах індивідуальних наукових тем. Проаналізували можливі перспективи кафедральної наукової тематики.