Старший викладач кафедри Гордій Наталія Михайлівна та здобувачі вищої освіти кафедри беруть участь у кількаденному Зеленому марафоні з Міждисциплінарних студій “Європейські зелені виміри”, який відбувається у межах Проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне.

24 січня було презентовано тему “Зелені ініціативи та зелена дорожня карта”, під час якої обговорювались такі важливі питання як: Флагманські зелені ініціативи; Європейський зелений курс; Роль ЄС у міжнародних екологічних рухах; Кіотський протокол; Дорожня карта ЮНЕСКО.
Дотримання та виконання флагманських ініціатив вимагає колективних дій за участю ЄС, національних, регіональних і місцевих органів влади, підприємств, неурядових організацій і звичайних людей.