9-11 січня у нашому місті відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цьогріч викладачі кафедри біології та екології були активними учсниками цього конкурсу: як керівники учнівських наукових робіт та як члени журі конкурсу.

Наукове відділення хімії та біології. Серед членів журі: Наталія Казанішена, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри біології та екології (голова журі); Наталія Рубановська, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології та екології; Наталія Гордій, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології та екології.

Також раді вітати наших колег-наукових керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

І місце – Дана Смолінська, тема наукової роботи «Характеристика осінньої міграції птахів у зоні дії вітрової електростанції», науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології Микола Матвєєв;
І місце – Наталя Шиманська, тема наукової роботи «Птахи на смітниках в умовах м. Кам’янця-Подільського: види, поведінка, загрози», науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології Микола Матвєєв;
І місце – Владислав Козак, науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології Максим Козак;
II місце – Н.Пшетаковський, науковий керівник доктор біологічних наук, професор Людмила Любінська;
І місце – Макарчук Катерина, науковий керівник кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри біології та екології Оксана Тютюнник;
І місце – Костюк Ольга, науковий керівник кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри біології та екології Оксана Тютюнник.
Щиро вітаємо юних науковців та їхніх наукових керівників
із достойними результатами участі у конкурсі МАН.