21-23 листопада 2023 року в Івано-Франківську відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Ключовою темою Форуму 2023 року було обговорення перших практичних дій та проблемних питань реалізації Закону України «Про управління відходами».

У Форумі взяли участь понад 1500 представників органів державної влади та місцевого самоврядування, парламентських комітетів, міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, науковців, бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємств-виробників техніки та технологічного обладнання перероблення відходів, установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони довкілля, неурядових організацій, ЗМІ.

Серед учасників Форуму – студенти та викладачі кафедри біології та екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.