17 листопада здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я), 101 Екологія, 091 Біологія прослухали цікаву та змістовну лекцію на тему «Еколого-освітня діяльність національного природного парку «Подільські Товтри». Прочитала лекцію науковий співробітник НПП “Поділські Товтри” Анастасія Ліщук. Ознайомила студентів з роботою Парку, пригадали основні поняття структури заповідної справи, наголосили на важливості різних напрямків діяльності та ключової ролі еколого-освітньої роботи. Активна молодь цікавиться питаннями збереження природи, особливостями роботи установи, можливостями працевлаштування та розвитком особистості в екологічній сфері.
Символічно, що ця подія відбулась у Міжнародний день студента. Лекція стала справжнім подарунком від НПП “Подільські Товтри” для наших студентів!