18 вересня 2023 р. відбулася зустріч з науковцями Інституту ботаніки НАН України. До нас завітали Василь Гелюта, док. біол. наук, професор, завідувач відділу мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, Микола Придюк, док. біол. наук, провідний науковий співробітник відділу мікології, а також Микола Бойко, канд. біол. наук, менеджер з реєстрації продуктів компанії «Монсанто» і Володимир Тарасенко, канд. біол. наук, який тривалий час працював у Міндовкілля. У дружньому колі Людмила Любінська, Наталія Казанішена, Олександр Любинський обговорили з науковцями сучасні мікологічні дослідження, проблеми наукової діяльності в теперішніх умовах. Поспілкувалися про подальшу співпрацю, переглянули перспективи проведення гостьових лекцій для здобувачів вищої освіти спеціальностей кафедри біології та екології.