19 вересня члени кафедри біології та екології взяли активну участь у семінарі «Основні кроки самоаналізу освітньої програми і методика його проведення», що проходив в межах реалізації програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ». Спікер – Олена ЄРЕМЕНКО, заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Участь взяли представники адміністрації К-ПНУ, декани, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм. На семінарі були розкриті особливості критеріїв самоаналізу, деякі аспекти підготовки документації. Олена Єременко розповіла також про моніторинг після акредитації і дала відповіді на питання.