15.05.2023 р. з нагоди Дня науки, яке в Україні відзначають 20.05.2023 р., кафедра біології та методики її викладання спільно з кафедрою географії та методики її викладання провели серію майстер-класів з ботаніки, географії та зоології для учнів ЗЗСО м. Кам’янця-Подільського. Наталія Казанішена поінформувала гостей про кафедру біології та методики її викладання, про її склад. Особливу увагу приділила інформуванню про спеціальності, за якими готує здобувачів вищої освіти кафедра біології та методики її викладання. Людмила Любінська та Наталія Рубановська продемонстрували учням мікропрепарати грибів, пилку. Розповіли цікаві факти про життя рослин, їх будову. Інна Григорчук продемонструвала цікаві експерименти з фізіології рослин. Микола Матвєєв продемонстрував експонати зоологічної колекції.

Приємно було чути запитання від школярів, які свідчили про інтерес не лише до об’єктів, які демонструвалися, але й до біології в цілому