19 квітня відбулась щорічна наукова конференція “Молоді дослідники – природі Поділля“.

Із привітальним словом до учасників конфренції звернулись керівництво НПП “Подільські Товтри”, зокрема, директор НПП Руслан ЯКУБАШ, та завідувачі кафедри біології та методики її викладання Наталія КАЗАНІШЕНА та кафедри екології Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ.

Цьогоріч кафедру біології та методики її викладання представляли студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія:

1. Вікторія Максимчук «Екобіологічна характеристика синиці великої (Parus major) в умовах с. Межиріч Рівненського району Рівненської області». Науковий керівник – Матвєєв Микола Дмитрович, к.б.н., доцент.
  2. Олександра Біріх «Видовий склад птахів міських агробіотопів». Науковий керівник – Матвєєв Микола Дмитрович, к.б.н., доцент.
  3. Худик Вікторія «Екскурсія в умовах Кам’янця-Подільського – як форма організації екологічного виховання учнів». Науковий керівник – Казанішена Наталія Вікторівна, канд. пед. наук, доцент.