2 березня 2023 р. відбувся навчально-науковий семінар для вчителів біології Хмельниччини. Людмила Любінська (д.б.н., професор кафедри біології та методики її викладання) прочитала лекцію «Сучасні напрямки збереження фіторізноманіття». Лекторка презентувала основні проблеми та сучасні напрямки охорони і відтворення флори, рослинності, біотопів. Л. Любінська наводила приклади з особистих досліджень і експедицій, які проводяться викладачами та аспірантами кафедри. Вона вказала на роль вчителів та освіти та виховання для збереження рослинного покриву і сьогодні, і в майбутньому, запросила на спільні екскурсії і практичні заняття на базі кафедри.
Зустріч проведено на запрошення Лілії МИРНОЇ – методиста біології і екології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Участь у семінарі взяли 98 вчителів-біологів та працівників освітніх закладів.