Ще зовсім недавно я була студенткою першого курсу, а сьогодні відчула себе в ролі педагога. Важко підібрати слова, щоб передати всю гаму емоцій, які я переживала під час проходження педагогічної практики.
Безперечно, були вагання: як найкраще підготуватися до заняття і скласти хороший конспект, які методи краще підібрати для його проведення, як мене сприймуть учні, чи будуть вони слухати, чи зможу втримати їхню увагу, чи вдасться мені чогось їх навчити – боялася усього. Однак, виявилося, що не так все страшно, як здавалося.
Педагогічна практика дала мені змогу перевірити як теоретичні знання, так і знання методики викладання біології та основ здоров’я, втілити у життя власні плани та ідеї, перевірити себе на міцність. На власному досвіді я переконалася, наскільки важким, але водночас і цікавим, є обраний мною професійний шлях.
Єлизавета КОЛОСОВА, група Biol1-M22