Петро Данилович Плахтій – викладач, який може розказати дуже багато цікавого про здоров’я, його складові, фактори його підтримки та ризики, що можуть зашкодити нашому здоров’ю. Але студенти нашого факультету вже добре знають, що Петро Данилович не лише розкаже, але й допоможе долучити усі органи чуття, щоб точно переконатись у тому, що його поради мають сенс!

4 листопада Петро Данилович провів невеличкий майстер-клас для наших магістрантів під час практичного заняття зі Здоров’язбережувальних технологій та профілактики шкідливих звичок! Разом із магістрантами приготували цілющий торт. Секретний інгредієнт його смаку та цілющих властивостей – мед із власної пасіки Петра Даниловича!

Доповненням до тортика став чай із лікарських трав, зібраних на безкраїх Подільських Товтрах!