26 жовтня в межах співпраці Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся методичний семінар із професійного розвитку науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти К-ПНУ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ».

До участі у заході долучились науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики її викладання та здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів вищо освіти спеціальності “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)”.

Під час пленарного засідання заслухали доповіді про актуальні питання реалізації НУШ.

Особливо привернув увагу студентів майстер-клас, під час якого вони мали змогу спостерігати, як працює вчитель НУШ при викладанні основ здоров’я, та відчути себе повноцінними учасниками освітнього простору.