24 жовтня 2022 року розпочалась виробнича педагогічна практика в закладах освіти магістрантів 2 курсу.

Традиційно, практика розпочалась завчасно (21 жовтня) із настановчої конференції, під час якої перед здобувачами освіти виступили керівники з фаху (Наталія Казанішена) та керівники з педагогіки і психології. Кожен керівник детально ознайомив із завданнями, які мають виконати студенти під час практики, ознайомили із особливостями ведення звітної документації, обумовили режим консультацій тощо.

Студентів проінструктували щодо правил техніки безпеки під час проходження практики.

1 день виробничої педагогічної практики у закладах освіти розпочався із знайомства із базою практики – Еколого-натуралістичним відділом Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання. Практиканти познайомились із керівництвом ПНВО (Наталія Ілаш) та еколого-натуралістичного відділу (Наталія Данчук) та безпосереднім керівником практики від бази практики (Оксана Богомолова).

З керівництвом ПНВО обговорили

• перспективи співпраці між кафедрою біології та методики її викладання та ПНВО;
  • зміст та організацію виробничих педагогічних практик на базі ПНВО;
  • залучення працівників ПНВО до освітнього процесу на спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Найприємнішою подією, безперечно, стала екскурсія контактним зоопарком.

Бажаємо успішної практики нашим магістрантам!