06.10. 2022 р. за сприяння Комунальної установи Дунаєвецької міської ради “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”, і , зокрема, Наталії Дармограй та Ірини Шендерук, викладачі природничо-економічного факультету разом з керівником відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетеської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провели профорієнтаційну роботу з учнями ліцеїв м. Дунаївці. Людмила Любінська та Микола Матвєєв (викладачі кафедри біології та методики її викладання) розповіли про спеціальності та освітні програми, які є на факультеті, професії, які можуть набути майбутні студенти, умови та особливості навчання. Надали інформацію і про навчання і про дозвілля, наукову діяльність студентів. А також про польові практики, екскурсії, орнітошколу і про своїх відомих випускників. Донесли інформацію і про екологічну, географічну та економічні спеціальності, їх особливості і перспективи працевлаштування. Розповіли про бакалаврат, магістратуру і аспірантуру. Запросили учнів приїхати на факультет для ознайомлення із майбутнім закладом навчання, а також про всеукраїнську олімпіаду, яка додає 20 балів при вступі.