6.10. 2022 р. проведена сертифікована зустріч з вчителями-біологами освітянської спільноти Дунаєвецької міської ради.
Професор кафедри біології та методики її викладання, док. біол. наук Людмила Любінська та доцент цієї ж кафедри, канд. біол. наук Микола Матвєєв прочитали лекції для підвищення рівня обізнанності педагогів.
Л. Любінська розповіла про організацію наукової діяльності учнів 5-11 класів та надала наукову інформацію про фітоіндикацію на прикладі Мохоподібних (бріоіндикація). Також вона продемонструвала роботи з фітоіндикації учнів МАН, керівником яких була, і які отримали 2-3 місця на Всеукраїнському конкурсі.
М. Матвєєв зробив доповідь про червонокнижні види фауни Поділля, власні дослідження їх поширення.
Серед слухачів було 11 наших випускників (а тепер вчителі Дунаєвеччини : І Ночка, Г. Євстафієва, А. Іванов, О. Сирота, Л. Крива,О. Холодюк, І. Корабльова, М. Антошкова,І. Горіховська, Н. Буяр, Л. Ксилянова).
Зустріч була насиченою актуальною інфрормацією і емоціями.