12 травня 2022 р. відбулася гостьова лекція в рамках міжуніверситетського лекторію з питань інноваційних технологій та проблем викладання природничих наук, у якій взяло участь 98 викладачів та студентів з різних ЗВО (Полтавський, Тернопільський, Глухівський, Рівненський, Хмельницький, Кам’янець- Подільський, Дрогобицький, Волинський, Херсонський та ін.). Лекцію зі значним елементом практичного заняття проводив канд. пед. наук, доцент каф. екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Скрипник С. В. Тема: Технологія “Світове кафе” ( World cafe). Студенти ХНУ продемонстрували використання вказаної технології. До лекції приєднались студенти та викладачі кафедри біології та методики її викладання. Час пробіг непомітно, цікаво, пізнавально. Гостьові лекції можуть пропонувати викладачі будь якого ЗВО, а також брати участь викладачі і студенти.

Людмила ЛЮБІНСЬКА