Виробнича фахова практика магістрантів 1 курсу спеціальності 091 Біологія тривала у період з 28 березня по 22 квітня 2022 року на базі НПП «Подільські Товтри». Керівником практики від установи – старший науковий співробітник НПП «Подільські Товтри» Гобняк-Юліна Леся Тарасівна, а керівником практики від університету – доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Любінська Людмила Григорівна. Практика була хоча і дистанційна, але дуже насичена і продуктивна.
1. Створили електронну фототеку видів рослин відповідно до переліку вищих судинних рослин НПП «Подільські Товтри» за «Флора НПП «Подільські Товтри».
2. Підготували публіцистично-інформаційні статті про рідкісні види рослин НПП «Подільські Товтри».
3. Підготували публіцистично-інформаційні статті про унікальні об’єкти ПЗФ НПП «Подільські Товтри».
4. Написали матеріали для екскурсії на модель товтрової гряди «Товтра Вербецька» та «Готель для комах», що знаходяться на території офісу НПП «Подільські Товтри».
5. Виконали ІНДЗ від університетського керівника практики.
6. Підготували тези за результатами магістерської науково-дослідної роботи.
Завершилася практика підсумковою конференцією 06.05.2022 р.