7 травня 2021 року відбувся науково-методичний семінар «Шляхами птахів» приурочений до Всесвітнього дня мігруючих птахів.

Любінська Людмила Григорівна: «У захваті не лише орнітологи, але й ботаніки, фізіологи, методисти та інші біологи. Насичена програма, глибокі наукові дослідження, доступний стиль подання інформації. А презентації!!!А доповідачі!!! І чудові  природодослідники і  природолюби і  вчені-практики. Приємно,що на цій  платформі  зустрілися і  студенти теперішні і випускники, вчителі, академічні вчені  наші колеги-науковці.Та не лише рафінована  наук, а й  наукові  жарти, людські емоції і почуття, гарний  настрій позитив, позитив, позитив!» Всі учасники висловили вдячність організатору заходу кандидату біологічних наук, доценту кафедри  біології та  методики  її викладання Матвєєву Миколі Дмитровичу.