Завідувач кафедри біології та методики її викладання, кандидат біологічних наук, доцент Казанішена Наталія Вікторівна впродовж березня-квітня 2021 року працювала у складі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» (методика навчання біології). Цьогоріч конкурс проходив на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Підсумковий етап відбувся 21-22 квітня. За результатами виступів конкурсантів було визначено переможців.

Наталя Вікторівна зазначає, що для неї участь у роботі галузевої комісії Конкурсу – новий та важливий досвід. Адже це нагода познайомитись із колегами з інших ЗВО. Але найцікавіше було – спостерігати за досягненнями молодої й талановитої молоді – майбутніх учителів біології. Надзвичайно приємно, що конкурсанти не лише глибоко обізнані у тонкощах сучасної методики навчання біології, але й творчі, креативні, щиро зацікавлені у сучасному шкільному житті.