31 березня 2021 р. Казанішена Наталія Вікторівна, як член галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» (методика навчання біології), брала участь у робочому засіданні галузевої конкурсної комісії.

Цьогоріч ІІ тур проходитиме на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На засіданні галузевої конкурсної комісії здійснювався аналіз рецензованих наукових робіт. Було обговорено рейтинг наукових робіт, сформований на основі узагальнених результатів рецензування.

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбудеться 21-22 квітня 2021 року у режимі відеоконференції.