І місце На ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких проєктів МАН виборов Бобров Олександр Вадимович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області.

Тема: Репродуктивні особливості раритетного виду Gypsophila thyraica Krasnova (Caryophyllaceae) під впливом Уф-В випромінювання

Науковий керівник: Любінська Людмила Григорівна, доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання.

Науковий консультант: Оптасюк Ольга Михайлівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання.

Підготовку з біології проводила Столяр Тетяна Георгівна, заступниця начальника ліцею з науково-методичної роботи, вчитель біології.