Любінська Людмила Григорівна: «2 лютого 2021 року на природничо-економічному факультеті відбулася святкова конференція з нагоди 50-річчя Рамсарської конвенції, яка започаткувала створення водно-болотних угідь міжнародного значення.

Науково-педагогічні працівники, студенти, працівники НПП “Подільські Товтри” обговорили історію, сучасне і майбутнє ВБУ в Україні, на Хмельниччині, Вінничині, Івано-Франківщині. З доповідями виступили Людмила Любінська, Микола Матвєєв, Ігор Касіяник, Діана Цимбалюк, Артем Матросов, Ілля Власов. Всі розповідали про проблеми і цінності ВБУ. Але окремо кожен виділив необхідність підвищення рівня обізнанності, освіти виховання різних верств населення, адже лише свідоме ставлення до природних багатств можуть забезпечити збереження всього живого на прекрасній голубій планеті Земля».