Любінська Людмила Григорівна: «Екологічне свято у неповторному Кам’янці пройшло за активної участі науковців та студентської молоді. Вебінар і конференція дали можливість висвітлити особливості сьогоднішнього дня – Дня міжнародних водно-болотних угідь. Щирі вітання всім природолюбам! Перша подія зорганізована науковцями НП “Подільські Товтри”. До вебінару долучилися викладачі (Миронова Н.Г., Казімірова Л.П.) та студенти Хмельницького національного університету. З доповідями виступили наукові організатори ВБУ Хмельниччини Л.Г. Любінська та М.Д. Матвєєв, а також дослідники сучасного стану ВБУ І.П. Касіяник та І.В. Федорчук. Історія створення ВБУ, природні цінності, проблеми та шляхи їх вирішення – питання , які пройшли крізь промови доповідачі. Ролик про відпочинок на території ВБУ та пояснення суті використання і збереження (І.П. Касіяник) захопили слухачів найбільше».