15 червня 2020 року викладачі кафедри біології та методики її викладання Любінська Людмила Григорівна та Матвєєв  Микола Дмитрович провели звітну конференцію зі студентами 2 курсу спеціальності 091 Біологія у зв’язку із завершенням навчально-польової практики з ботаніки (систематика рослин) та зоології ( хребетних). Любінська Людмила Григорівна: «Дистанційне навчання спонукало наших студентів до активізації самостійної роботи, аналітики і синтезу знань. Викладачам довелося дуже добре думати як подати необхідну інформацію, допомогти студентам і виконати програму. А для цього використали і науково-популярні фільми, зокрема “Звичайне диво”, і спілкування з використанням дуже різноманітних форм. Ось так виглядає наша дистанційна практика».