23 грудня 2020 року відбулося засідання науково-технічної ради національного природного парку “Подільські Товтри”. Членами ради є викладачі природничого факультету доктор біологічних наук Любінська Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук Любинський Олександр Іванович, кандидат біологічних наук Матвєєв Микола Дмитрович.

Любінська Людмила Григорівна: «Наше активне обговорення звітів і планів супроводжувалося пропозиціями і побажаннями, адже між КПНУ і НПП є договір про співпрацю, створено науково-методичний комплекс. КПНУ – науковий куратор НПП. Всі зацікавлені у співпраці і взаємопідтримці. НПП є базовою установою для студентських практик, наукових досліджень. А ще у парку працюють наші випускники, якими пишаємося!.На раді були присутні наші колеги з ДП “Ярмолинецький держлісгосп” та Чемеровецького СЛО “Агроліс”, голова Староушицької ОТГ к.с.г.н. Тимчук А.С. з якими співпрацюємо по напрямках охорони і збереження біорізноманіття та ландшафтів».