НПП  та здобувачі освіти кафедри біології та екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка брали участь у Міждисциплінарних Студіях “Європейські Зелені Виміри”. Студії стали незабутнім досвідом, який значно розширив знання та компетентностіу сфері екології.
Учасники мали можливість ознайомитися з передовим європейським досвідом вирішення екологічних проблем, поспілкуватися з фахівцями з різних країн та поділитися власним досвідом.
Особливу подяку висловлюємо Мітріясовій Олені, Смірнову Віктору, Чвирю Вадиму за професіоналізм, гостинність та щиру зацікавленість у розвитку екологічної освіти.
Впевнені, що отримані знання та компетентності допоможуть нам у подальшій роботі з підготовки фахівців з екології нашого ЗВО та покращення стану довкілля в Україні.
Оксана СЕМЕРНЯ, Наталія ГОРДІЙ