«Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти: особливості постакредитаційного моніторингу»: методичний семінар від заступниці Голови НАЗЯВО Олени Єременко

03 квітня 2024 р. НПП кафедри біології та екології взяли участь у методичному семінарі на тему «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти: особливості постакредитаційного моніторингу. Гостя семінару – заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко та експерт НАЗЯВО. У заході взяли участь гаранти освітніх програм спеціальностей університету, науково-педагогічний колектив і ректорат університету, представники студентського самоврядування, а також стейкголдери К-ПНУ.

Пані Олена поінформувала про особливості постакредитаційного моніторингу, зокрема звернула увагу присутніх на стандарти і рекомендації щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти, висловила рекомендації щодо внутрішнього і зовнішнього забезпечення якості, окреслила принципи забезпечення якості, результати пілотного впровадження постакредитаційного моніторингу тощо.