![](https://biolog.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/24-02-15-eko-1024x768.jpg)
Екскурсія до Лабораторії по перевірці якості та безпеки харчових продуктів
Студенти кафедри Біології та екології природничо-економічного факультету 15.02.2024 р. відвідали Лабораторію по перевірці якості та безпеки харчових продуктів, що працює на території Центрального ринку у Кам’янці-Подільському. Таку екскурсію традиційно проводить старший викладач кафедри Біології та екології Оксана Тютюнник в рамках Read More